בלוג MX

 1. סילבסטר 2021 - טיפים לחגיגה מהבית

  אין ספק ששנת 2020 הייתה אחת השנים המוזרות ביותר שהיו לנו בשנים האחרונות. ברוב ימיה נאצלנו להימנע ממגע, להתרחק מחברים ומשפחה, לא לבלות, לשים מסכות, לשטוף הרבה את הידיים, ובעיקר להישאר בבית כמה שרק אפשר. ככה זה כשיש מגיפה שמשתוללת בחוץ. אבל לכל שנה, גם אם היא מוזרה, ארוכה ומייגעת יש סוף, ואנחנו מתקרבים סוף סוף לחגיגות הסילבסטרצד שני, ברור לנו שכזו חגיגת סילבסטר עוד לא ממש חגגנו. אז איך חוגגים מהבית את כניסתה של שנת 2021?

  קרא עוד...
 2. אלכוהול באונליין – איך לקנות עם כל היתרונות

  יין ישמח לבב אנוש, או יותר נכון ולמביני עניין – האלכוהול! וכל המוסיף להרמת מצב הרוח, הרי זה משובח. בימי קורונה בהם קנייה בחנויות הרחוב נראית כחלום, חובבי האלכוהול משוועים לפתרון למצוקתם. גם אם אתם נמנים על מומחי האלכוהול או כאלו שפשוט נהנים לשתות, רכישת אלכוהול בחנות משקאות אונליין מותאמת בדיוק בשבילכם. כל היתרונות כאן לפניכם.

  קרא עוד...
 3. כך תתכננו כמויות אלכוהול לאירוע מצומצם או אירוח של חברים בבית

  אמנם אנחנו מצויים בתקופה שבה לא ממש חוגגים אירועים גדולים עם 500 איש שקורעים את רחבת הריקודים, אבל זה לא אומר שהאירועים נעלמו לגמרי. אנשים עדיין חוגגים אירועים קטנים בסדר גודל משתנה, ואפילו אירוח של כמה חברים או קרובים הוא סיבה למסיבה.

  קרא עוד...
 4. חנוכה ואלכוהול - על הנסים ועל הנפלאות

  חנוכה הוא חג הנסים והאורות, חג מקסים שבו כולם מתכנסים מסביב לחנוכייה, מסובבים סביבונים, אוכלים סופגניות ומטגנים לביבות. אבל האם זה החג שבו גם נשתה אלכוהול? אחרי הכול, בחנוכה אנחנו לא מצווים על שתיית יין כמו בפסח למשל. למעשה, מדובר על חג שהוא די משוחרר מכל מיני טקסים. דווקא בגלל זה, יש לא מעט משקאות אלכוהוליים שמתאימים לו בצורה מושלמת, ומי שאוהב את השילוב בין אלכוהול למתוק - יוכל לחגוג בחנוכה כמו שצריך.

   

  קרא עוד...
 5. יקבים ישראלים שאתם חייבים להכיר

  הם זוכים בפרסים בכל העולם, כותבים עליהם במגזינים הכי נחשבים, ושמם יצא למרחקים - היקבים של ישראל הם כבר ממש לא משהו פרובינציאלי או סוד לאנינים בלבד.

  קרא עוד...
 6. פאנקו מפנקת בגדול עם מבצעי בלאק פריידי 2020

  הוא נולד בארה"ב, עשה עלייה גם לישראל, ונקלט פה בצורה מדהימה - בלאק פריידי, יום הקניות הענק עם המבצעים הכי מטורפים, הוא ולא אחר. 

   

  קרא עוד...

6 פריטים

הצגה לכל עמוד